Миколаївська патрульна проігнорувала виклик до суду

Суддя Центрального районного суду не може розібратися у складеному адміністративному протоколі, який написала представник поліції

Суддя Центрального районного суду запрошує патрульну прибути у судове засідання з розгляду складеного нею адмінпротоколу до якого виникло багато запитань. Про це Depo.Миколаїв повідомили у суді.

У провадженні слідчого судді Центрального районного суду Миколаєва Івана Дірка перебуває адміністративна справа щодо місцевого мешканця Сергія Петраша на якого інспектор патрульної поліції склав адміністративний протокол за ч.2 ст.130 КУпАП. Відповідно до протоколу чоловік в районі пр.Богоявленський керував мопедом "Honda" в стані алкогольного сп'яніння, показник якого склав 0,86 ‰.

У судовому засіданні чоловік категорично заперечував свою провину, зазначивши, що він дійсно був п'яний, проте мопедом не керував, оскільки він був несправним, а лише котив його по тротуару. За його словами, це можуть підтвердити свідки, окрім цього подія фіксувалась на натільну камеру інспектора патрульної поліції. Крім того, оскільки він не керував транспортним засобом, до нього не може застосовуватись норма ст.130 КУпАП.

Водночас, інспектор патрульної поліції, яка складала адміністративні матеріали у судове засідання не з'явилась, незважаючи на те, що на ім'я начальника патрульної поліції Миколаєва Максима Ахрамєєва направили виклик із зазначенням часу та місця проведення засідання, відеозапис з натільної камери також надано не було.

Додані до адміністративного протоколу пояснення свідків є фактично ідентичними та містять по два речення. За такого, підтвердити або спростувати слова Сергія Петраша щодо того, що він не керував транспортним засобом є неможливим.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев