Миколаївська ОДА просить Мінінфраструктури поставити крапку у "кадровій вакханалії" в дорожних службах

Савченко нарікає на "зимову підготовку" дорожників та закликає скорішев призначити ефективне керівництво в САД Миколаївської області та облавтодорі

Голова Миколаївської ОДА та народні і місцеві дупутати просять Мінінфраструктури та "Укравтодор" нарешті вирішити кадрові питання в Службі автомобільних доріг Миколаївської області та Миколаївському облавтодорі. Про це йшлося під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, яке відбулося у п'ятницю, 9 грудня, повідомляє Depo.Миколаїв. 

Народний депутат Андрій Вадатурський, зазначив, що в дорожніх службах області настав справжній колапс. Він звернувся до представника "Укравтодору": "Скажіть, будь ласка, коли ви відреагуєте на звернення голови Миколаївської ОДА, народних депутатів? Зверніть увагу на кадровий колапс у Миколаївській області. Ви можете ухвалити рішення і не ганьбити Миколаївську область?" - запитав Вадатурський. А ось депутат Миколаївської обласної ради Тетяна Демченко взагалі назвала невирішені кадрові питання "вакханалією".

Підтримав депутатів і голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко. Він повідомив, що сьогодні в САД Миколаївської області працює вісім чоловік, в облавтодорі - сім. Зараз всі зайняті питаннями підготовки до зимових погодних негараздів, проте ефективності від того мало. Тому він ще раз закликав Міністерство інфраструктури України нарешті прийняти рішення щодо кадрового забезпечення дорожніх структур:

"Хотів би ще раз звернутися до керівництва Міністерства інфраструктури - або конкурс на керівників оголошуйте, або просто призначайте людей, які будуть працювати... Прийміть нарешті рішення – ми проти не будемо, не будемо у це втручатися і щось пропонувати. Я дуже прошу - поставте в цьому процесі крапку. Ось вчора була ожеледиця і довелося все робити в ручному режимі", - зазначив Савченко.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #дороги