Миколаївська міськрада провалила голосування за новий регламент

Проект регламенту, запропонований Ростиславом Філевським та Сергієм Ісаковим від "Самопомочі", набрав лише 13 голосів

Миколаївська міськрада не захотіла ухвалювати новий регламент, в якому доопрацювали декілька важливих моментів. Про це стало відомо під час п'ятого пленарного засідання сесії міськради, повідомляє Depo.Миколаїв.

Депутат від "Самопомочі" Сергій Ісаков представив новий проект регламенту міськради. Підготували його ще у березні цього року. За його словами, в чинному порядку є невіповідності законам України мінімум в шести місцях. Крім того, багато є питань щодо поганої підготовки до сесії. На засіданнях починають з'ясовавати, наприклад, де той чи інший об'єкт. Слід готувати і візуальні матеріали в проектах.

За новим регламентом також передбачається друге читання, коли депутати на сесії вносять свої пропозиції щодо питань, яких не було в порядку денному, чи з'являються альтернативні проекти. В такому разі їх потрібно відправити на комісію, а потім виносити на розгляд сесії.

Також регламент передбачає персональну відповідальність за підготовку матеріалів: хто подавав пропозиції, коли та на основі чого. Ісаков зауважив, що ще до затвердження регламенту було зрозуміло, що потрібно вносити правки.

За такий проект регламенту, запропонований Сергієм Ісаковим та Ростлиславом Філевським, проголосувало всього 13 депутатів, проти було жодного, утрималися 23 та не голосували вісім. Рішення не ухвалили. За словами Сєнкевича, його потрібно доопрацювати в комісіях.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #горсовет