Миколаївська інфекційна лікарня у разі спалаху захворювання має 150 ліжок

Медики зауважили, що необхідні додаткові кошти для закупівлі ліків на випадок налзвичайних ситуацій

У зв'язку з масовим отруєнням людей в Ізмаїлі керівництво обласного управління охорони здоров'я перевірило Обласну інфекційну лікарню на готовність прийняти пацієнтів у разі спалаху захворювання. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі УОЗ. 

Представники управління охорони здоров'я ОДА спільно з головним лікарем Володимиром Бутом повністю та детально пройшли маршрут пацієнта у разі госпіталізації, відвідали відділення лікарні, лабораторії, склади з медикаментами та постільною білизною.

Як зазначив головний лікар обласної інфекційної лікарні, станом на сьогодні, заклад готовий розгорнути 30 ліжок у випадку виникнення захворювання. За необхідності інфекційна лікарня спроможна розгорнуто додатково ще 40 ліжок. У випадку спалаху захворювання йдеться про 150 ліжок для госпіталізації хворих.

Заклад забезпечений ліками для повного курсу лікування 30 осіб у випадку масового захворювання, необхідної постільної білизною, розчинами, дезінфікуючими засобами тощо.

Оглядаючи відділення, начальник обласного УОЗ Маргарита Капуста відзначила задовільний стан лікарні, надання медичної допомоги та наголосила на необхідності терміново звернутися до обласної державної адміністрації з проханням про виділення додаткового фінансування для закупівлі медикаментів і м'якого інвентарю на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, спалаху захворювання.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев