Миколаївська активістка розшукує свідків розстрілу власного чоловіка

Постраждав директор однієї з ритуалок та чоловік місцевої активісти Оксани Корсак Дмитро Макс

У Миколаєві процвітає бандитизм та беззаконня. Днями в приймальний покій лікарні швидкої медичної допомоги Миколаєва був доставлений чоловік з кількома вогнепальними пораненнями. Як вдалося з'ясувати, постраждав директор однієї з ритуалок та чоловік місцевої активісти Оксани Корсак Дмитро Макс, передає Depo.Миколаїв.

Чоловік отримав поранення нижніх кінцівок і тазу: при обстеженні було виявлено два наскрізних поранення в області колінних суглобів і одне сліпе поранення в області тазостегнового суглоба.

Не сподіваючись на зусилля правоохоронців, активістка розпочала самостійний пошук свідків інциденту. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці: "У зв'язку з інцидентом, який вчора стався з моїм чоловіком Дмитром Максом, звертаюся до всіх автомобілістів і інших можливих свідків події. Щоб допомогти слідству необхідні свідчення і записи з відеореєстраторів автомобілів. Якщо ви перебували на вул.Велика Морська, між 1-ю та 2-ю Слобідською, біля воріт СМЕ або всередині двору, в проміжку 13:00 - 13:15, прохання зв'язатися за телефонами: 0509954045 - Оксана, 0668261827 - Тетяна. Або на пошту: lokackaya@gmail.com".

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #полиция