Миколаївщина "відзначилася" за кількістю дезертирств в південному регіоні

На область припадає 40% самовільних залишень частин, дезертирств і ухилення від служби

Військова прокуратура Південного регіону відзвітувала за дев'ять місяців роботи. На Миколаївщині за цей час зафіксовано найбільше випадків дезертирства. Про це йдеться на сайті військової прокуратури, повідомляє Depo.Миколаїв.

Прокуратура звітує про зменшення чисельності військових злочинів: з початку року розлідували 3397 кримінальних проваджень, минулого року - 10013. "Структуру злочинності та її динаміку характеризує зменшення на 75,4% чисельності військових злочинів, що становить 968 випадків проти 6628 минулого року", - йдеться в повідомленні.

За дев'ять місцяців цього року за даними ЄРДР значно знизилася кількість кримінальних проваджень за фактами самовільного залишення військової частини, вчинення дезертирства або ухилення від військової служби (ст.ст. 407-409 КК України). У цьому році кількість зареєстрованих злочинів становить 783, тоді як в минулому році - 6351.

Проте Миколаївщина за такими провадженнями "відзначилася": найбільше вказаних правопорушень зареєстровано у Миколаївському (313, або 40%), Одеському (110, або 14%), Дніпропетровському (98, або 12,5%) та Криворізькому (93, або 12%) гарнізонах.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев