Миколаївщина відправила на експорт товарів на $460 млн

Імпорт товарів збільшився більш суттєво – на 30% і склав 226 млн.дол. США

Головним управлінням статистики підведені підсумки діяльності підприємств Миколаївської області у сфері зовнішньої торгівлі товарами за 4 місяці поточного року, повідомляє Depo.Миколаїв.

За даними Державної митної служби України, у січні–квітні 2016 року підприємствами області експортовано товарів на суму 460 млн.дол. США, що на 15% більше, ніж у січні–квітні 2015 року. Імпорт товарів збільшився більш суттєво – на 30% і склав 226 млн.дол. США. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі становило 234 млн.дол. США з подвійним переважанням експорту товарів над їх імпортом.

Підприємства області експортували товари до 87 країн світу, серед яких найбільші обсяги припали на Російську Федерацію (24% обласного експорту), Єгипет (16%), Іспанію (9%), Індію (7%), Туреччину (6%) та Китай (5%). Користувалися попитом у іноземців продукти рослинного походження, продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, механічне та електротехнічне обладнання, готові харчові продукти.

Імпортувалися товари із 80 країн, головним чином, з Білорусі та Гвінеї (по 18% обласного імпорту), Гайани та США (по 8%), Бразілії, Російської Федерації та Нідерландів (по 6%). З-за кордону завозилися мінеральні продукти, засоби наземного транспорту, літальні апарати та плавучі засоби, готові харчові продукти, механічне та електротехнічне обладнання, продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев