Миколаївщина посіла п'яте місце за соціально-економічними показниками

Рейтингова оцінка проводиться щокварталу та оприлюднюється на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Миколаївська область за економічною ефективністю посіла 5 місце у всеукраїнському рейтингу. Моніторинг соціально-економічного розвитку областей та міста Києва за січень-вересень нинішнього року проводився за 27 показниками, що характеризують ситуацію за 6 напрямами в різних сферах. Про це Depo.Миколаїв повідомили в облдержадміністрації.

За результатами цього моніторингу Миколаївська область другий квартал поспіль утримує високі позиції серед інших регіонів України та увійшла знов у десятку лідерів і у загальному рейтингу зайняла 5 місце. Високі рейтингові місця отримано завдяки таким напрямам діяльності: економічна ефективність – 5 місце, інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця - 2 місце, ефективність ринку праці - 9 місце, розвиток інфраструктури - 10 місце, відновлювальна енергетика та енергоефективність - 7.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #рейтинг