Миколаївщина отримає чверть мільярда на ремонт доріг

Для виділення коштів Кабміном облраді потрібно виділити 28 мільйонів

За словами начальника Служби автодоріг Олександра Антощука, Миколаївщина отримає додаткові 252 млн гривень на ремонт доріг. Однак їх виділять лише за умови співфінансування. Область має надати 28 мільйонів гривень. Про це Антощук розповів на прес-конференції 7 липня, повідомляє Depo.Миколаїв.

Якщо облрада віділить кошти, всю суму витратять на ремонт мостового переходу в селі Возсіятське (Єланецький район), моста в Троїцькому (Новоодеський район), а також ділянки дороги Н-11. Зазначимо, раніше начальник управління інфраструктури Миколаївської ОДА Едуард Волошинович повідомляв, що відповідне розпорядження Кабміну про виділення 252 мільйонів "Укравтодор" повинен узгодити з бюджетним комітетом Верховної Ради. Але через те, що керівництво служби змінилося, процес може затягнутися.

Однак, як запевнив Антощук, на сьогоднішній день бюджетний комітет Ради вже затвердив виділення коштів, але за однією умовою - місцевий бюджет повинен виділити мінімум 10% від вартості ремонтних робіт. З цієї суми 135 мільйонів підуть на ремонт ділянки траси Н-11 (179-231 км). Це дозволить з'єднати два населених районні центри - Новий Буг і Казанку. Ще 67 мільйонів пустять на ремонт Н-11 на ділянці від Миколаєва до Баштанки.

За словами Антощука, дорожники максимально рятуватимуть ділянки, де пошкоджена поверхня насипу, а земельне полотно не втратило несучу здатність.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #Кабмин