Миколаївець, який напав та пограбував жінку на очах дитини, хотів пом'якшення вироку

Апеляційний суд залишив в силі вирок - десять років позбавлення волі - для злочинця, що здійснив за розбійний напад

Апеляційний суд Миколаївської області підтримав позицію прокуратури та залишив у силі вирок Центрального райсуду, яким місцевого мешканця визнали винним у розбійному нападі та призначили покарання - десять позбавлення волі з конфіскацією майна (ч. 3 ст. 187 КК України). Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі прокуратури області.

Під час судових засідань стало відомо, близько п'ятої ранку 25 квітня обвинувачений, заздалегідь приготовленою монтировкою, пошкодив металеву решітку та розбив віконне скло. Через отвір він проник до квартири, розташованої на першому поверсі багатоповерхівки у Центральному районі міста, де напав на власницю квартири, спричинивши їй численні тілесні ушкодження. Погрожуючи ножем, злодій заволодів її майном на загальну суму 1000 грн. Вказані дії обвинувачений вчинив у присутності неповнолітнього сина власниці квартири.

У прокуратурі зазначають, що чоловік намагався уникнути покарання і не визнавав своєї вини у скоєнні розбійного нападу. Він виклав свою версію подій, посилаючись на те, що до вчинення злочину його підштовхнуло скрутне матеріальне становище. Прокуратура додає, що провину довели достатніми доказами.

Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, обвинувачений подав на апеляцію. "через невідповідність висновків суду фактичним обставинам справи, невідповідність призначеного покарання тяжкості злочину і особі обвинуваченого, пославшись на неврахування судом пом'якшуючих обставин. Останніми він вважав щире каяття, сприяння розкриттю злочину, скрутне матеріальне становище, необхідність у грошових коштах на лікування неповнолітньої дитини.

Апеляційний суд, погодившись із доводами прокурора, відхилив апеляційні скарги обвинуваченого та його захисника, залишивши вирок суду першої інстанції без змін.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев