Миколаївець, що віз мопед п'яним, не сплачуватиме штраф

Патрульні склали протокол на чоловіка за керування у стані сп'яніння, але це не довели і не з'явилися на засідання

У Миколаєві суд виправдав чоловіка, на якого склали протокол за керування у стані алкогольного сп'яніння. Патрульні на засідання так і не з'явилася. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі Центрального райсуду.

Відповідно до протоколу, місцевий житель Сергій Петраш керував мопедом Honda в стані алкогольного сп'яніння. У судовому засіданні чоловік категорично заперечував свою провину, зазначивши, що він дійсно був п'яний, проте мопедом не керував, а лише котив його по тротуару. За його словами, це можуть підтвердити свідки, окрім цього подія фіксувалась на натільну камеру інспектора патрульної поліції.

Водночас патрульна, яка складала адміністративні матеріали і була повідомлена належним чином про час та місце засідання не з'явилася, відеозапис з натільної камери також не надали. За такого, підтвердити або спростувати слова Сергія Петраша щодо того, що він не керував транспортним засобом було неможливим.

З огляду на це, засідання було відкладено, інспектора патрульної поліції щодо необхідності з'явитись у наступне судове засідання повідомили у тому числі через засоби масової інформації. Проте поліцейська знов не прийшла, які й не було надано записи з натільної камери.

З урахуванням цього та з огляду на те, що факт керування мопедом у нетверезому стані не знайшов свого підтвердження в жодному з матеріалів, доданих до протоколу, суд постановив провадження у справі про вчинення адмінправопорушення, за ч.2 ст.130 КУпАП - закрити, за відсутністю складу правопорушення.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев