Миколаївець пропонує встановити щоглу з прапором на місці Леніна

На думку автора електронної петиції, наразі на головній площі міста немає смислового центру

Щоглу з прапором України, що стоїть на узбіччі Соборної площі, пропонують перенести на фундамент, що залишився від пам'ятника Леніну. Відповідна петиція зареєстрована на сайті міськради, повідомляє Depo.Миколаїв.

Автор петиції зазначає, що візуальним і смисловим центром на головній площі міста був пам'ятник Леніна, це було закладено проектом. Тепер, коли монумента немає, Соборна площа позбулася свого центру.

"Щогла з прапором України, ситуативно встановлена ​​на узбіччі вулиці, зараз не служить центром площі. Якщо щоглу з прапором України перенести на фундамент, що залишився від пам'ятника Леніну, вона буде виконувати роль смислового центру, і Соборна площа знайде архітектурну і смислову завершеність", - пише автор.

На його думку, не слід чекати, поки з'явиться щось величне на місці Леніна. Це може розтягнутися на роки, а поки щогла з прапором України буде встановлена на належному їй місці.

Миколаївці пропонують встановити щоглу з прапором на місці Леніна

Нагадаємо, що до Дня Незалежності на головній площі Миколаєва, замість постамента Леніну, встановили квіткову композицію, що символізує прапор України. Київський архітектор запропонував свій варіант реконструкції площі Соборної, зокрема змістити увагу на Нижню Набережну.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев