Миколаївець подав в суд на виконком через підвищення тарифів

Позивач вважає, що рішення міської влади ухвалено з порушеннями

У провадженні Центрального райсуду Миколаєва перебуває адміністративний позов місцевого мешканця до виконавчого комітету. Позивач просить скасувати рішення підвищення тарифів. Про це йдеться на сайті Центрального райсуду, повідомляє Depo.Миколаїв.

Позивач просить визнати протиправним та скасувати рішення від 26 лютого "Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій" в частині затвердження тарифу на послуги з утримання будинків для підприємства ТОВ "ЖЕК "Забота". Оскаржуване рішення, на думку позивача, ухвалено з порушеннями норм чинного законодавства і стосується підвищення тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій.

У судове засідання, під головуванням судді Галини Подзігун, з'явились позивач та представник відповідача. Останній заявив клопотання про долучення до провадження письмових заперечень на позовну заяву. Суд задовольнив вказане клопотання.

Окрім цього, суд долучив до матеріалів справи додаткові матеріали, надані позивачем, та надав представнику відповідача час для ознайомлення з ними та підготовки заперечень. Наразі у засідання оголошено перерву до 14:30 26 вересня.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #суд