Миколаївець нарікає на управління транспорту, яке ігнорує порушення у маршрутках

Чоловік запевняє, що постійно виявляє порушення у громадському транспорті та повідомляє в управління транспорту, але там реакції нуль

Миколаївець Володимир Гусак поскаржився на стан міських маршруток у яких незручні сидіння та відсутні поручні. Про він написав у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Так, за інформацією чоловіка, у дев'яти мікроавтобусах на маршруті № 62 заблоковані сидіннями аварійні виходи (4 сидіння в останньому ряду). А ось у деяких автомобілів з цього ж маршруту відсутні поручні: "Водії пропонують пасажирам "триматися за полички", - обурився чоловік.

Крім того Володимир Гусак скаржиться і на місцевий маршрут № 44, авто якого по 5 і більше хвилин стоять на зупинці "3 Слобідська" в бік вул. Садова, чим заважають іншим маршруток здійснювати посадку і висадку пасажирів.

В той же час, за словами чоловіка, телефон гарячої лінії управління транспорту не працює вже більше двох місяців, а городяни не мають можливості повідомляти про збої в роботі маршрутних таксі.

Більше того в управлінні не відреагували на минулі скарги жителя міста: "Я неодноразово повідомляв в управління транспорту за телефонами 373794, 374076 вищеперелічені факти порушень у роботі міського транспорту, але вони не були усунуті…Виходячи з вище перерахованого, з великим жалем можу констатувати, що на сьогоднішній день управління транспорту міськвиконкому не здатне оперативно реагувати на факти порушень в роботі маршрутних таксі, навіть якщо їх регулярно повідомляти в телефонному режимі",- констатував чоловік.

Раніше повідомлялося, що миколаївські активісти заявили, що нові зупинки у місті доведеться переробляти. Замість того, щоб одразу повноцінно облаштувати зупинки, чиновники відкладають справу із заїзними карманами на "потім".

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев