Миколаїв досі звільняється від снігового полону

У Миколаєві продовжуються роботи з очищення від снігу автодоріг, зупинок громадського транспорту, прибудинкових територій

У Миколаївській міській адміністрації запевнили, що місто звільняється від снігового полону: працівники комунальних підприємств очищують прибудинкові території в районах, залучена техніка працює на дорогах. Про це Depo.Миколаїв повідомили у міськраді.

У Миколаєві продовжуються роботи з очищення від снігу автодоріг, зупинок громадського транспорту, прибудинкових територій. За інформацією департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, в Інгульському районі до ліквідації наслідків негоди було залучено 7 одиниць техніки КП "Дорога", яка працювала над очищенням доріг згідно маршрутів (вул. Передова, вул. 2 Інгульська, вул. 3 Інгульська, вул. 4 Інгульська, вул. 5 Інгульська, вул. 6 Інгульська, вул. Старофортечна); очищенням зупинок громадського транспорту (вул.

Погранична, вул. Космонавтів, Херсонське шосе, вул. Троїцька); очищенням тротуарів згідно маршрутів (пр. Богоявленський, Херсонське шосе, вул. Космонавтів). 3 одиниці техніки ТОВ "Карс Клінінг" звільняли від снігових заметів вул. 9 Лінію, вул. 2 Лінію. 53 працівника ЖКП "Південь" очищували прибудинкові території, під'їзди до контейнерних майданчиків збору ТПВ.

У Центральному районі зі сніговими заметами та ожеледицею боролися за допомогою 10 одиниць техніки залучених підприємств. 136 працівників житлово-комунальних підприємств звільняли від снігу прибудинкові території (сходи, внутрішньоквартальні тротуари). Заводський район задіяв 3 одиниці техніки (2 трактори МТЗ-820.2, 1 МТЗ-320.4) для розчищення внутрішньоквартальних під'їздів та тротуарів на території мкр. Ліски та Намив. 168 комунальників ліквідували наслідки негоди на прибудинкових територіях.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев