Миколаїв бореться за інвестора, який готовий будувати міст

Японські інвестори можуть побудувати міст через річку Південний Буг, а пізніше запустити через міст залізничну гілку

Миколаїв бореться за японські інвестиції. Група експертів Японської агенції міжнародного співробітництва "JICA" може посприяти місту у будівництві мосту через річку Південний Буг. Про це Depo.Миколаїв повідомили у міськраді.

Сьогодні, 16 листопада, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич зустрівся з групою експертів з якими обговорив можливе партнерство в рамках проекту будівництва моста через річку Південний Буг. Напередодні група японських експертів ознайомилася з проектами в морському порту, оглянула території, де має проходити міст.

Незабаром закінчується реконструкція Бортницької станції аерації згідно з угодою між урядами України і Японії, і тепер японські експерти шукають наступний проект у рамках співпраці з Україною.

Зазначається, що іноземні інвестори, крім Миколаєва, побувають також у Херсоні та Одесі, зберуть інформацію і в результаті сформують рекомендацію для уряду Японії. Інвестуватимуть тільки в один проект. Це може бути і не Миколаїв. Представники "JICA"під час зустрічі попросили надати їм інвестиційну карту міста.

За їхніми словами, інвестпроект може включати в себе не тільки будівництво мосту, але і спорудження причалу в морському порту. А пізніше можлива реалізація другого етапу проекту - пуск через міст залізничної гілки. У зв'язку з процедурними питаннями, процес буде не таким швидким. До березня 2017 року місія японських експертів сформує свої рекомендації і направить їх урядам Японії та України.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев