Миколаїців запрошують на фестиваль короткометражок "Відкрита ніч"

Кінофестиваль традиційно стартує на заході сонця і триває до світанку

Четвертий раз в Миколаєві, в ніч з 25-го на 26-е червня, відбудеться фестиваль українського короткометражного кіно "Відкрита ніч", повідомляє Depo.Миколаїв.

Кінофестиваль традиційно стартує на заході сонця і триває до світанку. Відкриття та закриття фестивалю, а також оголошення переможців здійснюється в прямій трансляції з Києва.

Фестиваль є чи не найбільш короткостроковим в світі: він триває всього лише одну коротку літню ніч - остання субота червня - під відкритим небом. Кінофестиваль "Відкрита ніч" був придуманий і створений відомим кінорежисером Михайлом Іллєнко з метою популяризації національного кіномистецтва. Він проводиться щороку, починаючи з 1997, і включає в себе як конкурсну, так і позаконкурсної програми. Перший фестиваль відбувся в Києві на Андріївському узвозі, з роками до нього приєдналися майданчики по всій Україні, а з 2015 року і за кордоном, на яких синхронно з Києвом йде фестивальна програма. У 2016 році одночасно програму фестивалю будуть дивитися в 56 містах світу! Тобто основа концепції фестивалю - єдність місця, дії і часу.

"Відкрита ніч" є виключно національним фестивалем короткометражних фільмів. Жанрових обмежень не існує, у фестивалі можуть взяти участь як ігрові, так і неігрові фільми.

У Миколаєві фестиваль проводиться з 2012 року. У цьому році в Миколаєві фестиваль вперше пройде під відкритим небом - на майданчику перед ДК "Молодіжний".

Програма заходу:

- 21:00 - прес-конференція в Києві в прямій інтерент-трансляції;

- 22:00 - початок показу;

- 4:00 - закінчення показу;

- 22:00 - 4:00 - смс-голосування глядачів за "Приз глядацьких симпатій";

- 5:00 - оголошення переможців за результатами голосування журі та глядачів на всіх майданчиках у прямій трансляції з Києва.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев