Миколаєву перепаде грошей на оновлення муніципального транспорту

Прем'єр-міністр України підписав угоду з Європейським інвестиційний банком, який готовий виділити 200 млн євро

Європейський інвестиційний банк планує виділити 200 млн євро на розвиток міського пасажирського транспорту. Серед міст, які потраплять до списку на оновлення муніципального транспорту, значиться і Миколаїв. Про це у "Фейсбуці" написав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Depo.Миколаїв.

Гройсман у п'ятницю, 11 листопада, провів зустріч із віце-президентом Європейського інвестиційного банку Вазілом Гудако. Після цього, за словами прем'єр-міністра,  була підписана угода щодо розвитку міського пасажирського транспорту у містах України. На ці цілі Європейський інвестиційний банк планує виділити 200 млн євро: "Цей крок дасть нам можливість значного оновлення муніципального транспорту українських міст, серед яких Біла Церква, Івано-Франківськ, Кременчук, Луцьк, Львів, Миколаїв, Суми, Тернопіль та Чернігів", - написав він.

Крім того Гройсман зазначив, що якість громадського транспорту - одна з хронічних проблем українських міст, і уже найближчим часом городяни перелічених міст зможуть побачити нові автобуси і тролейбуси на вулицях.

Миколаєву перепаде грошей на оновлення муніципального транспорту

Миколаєву перепаде грошей на оновлення муніципального транспорту

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #Гройсман