Миколаєву не вистачає патрульних поліцейських

Копи несуть службу не тільки в місті, а й на трасі в Коблеве та чергують на карантиних постах

Кожну 12-годинну зміну в Миколаєві чергує 65-75 патрульних. За цей час до них надходить близько 150 викликів на лінію "102". Проте для міста такої кількості патрульних замало. Про це під час засідання сесії міськради розповів начальник Управління патрульної поліції Миколаєва Максим Ахрамєєв, повідомляє Depo.Миколаїв.

За його словами, у патрульній поліції зараз несуть службу 418 осіб плюс 64 працює в апараті управління. "Це чотири батальйони, в кожному з них по 105 чоловік, які заступають на 12-годинне несення служби", - зазначив Ахромєєв.

Він додав, що частина патрульних перебуває у відпустках, на лікарняних. Ще 18 відправлені у відрядження, на навчання, в Криве Озеро та чергування на дорозі "Миколаїв - Коблеве". Таким чином у зміну заступає на службу 65-75 патрульних на 30 автомобілях:

"З цих автомобілів, щоб ви розуміли, чотири, як мінімум, цілодобово працюють при в'їздах в місто на тепловому режимі і з обмеженнями у зв'язку з карантином. Тобто в 12-годинну зміну 25 екіпажів обслуговують місто, а це 150 викликів на лінію "102", плюс робота з безпеки дорожнього руху і громадський порядок", - зазначив Ахромєєв.

Таким чином, Миколаєву, крім слідчих, недостатньо патрульних. Нагадаємо, що слідчих в ГУНП області не вистачає 51%. За ними "тягнеться" 14 тисяч справ.

Читайте також: Хотіли вирішити конфлікт мирно, - Ахромєєв про бездіяльність миколаївських патрульних.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев