Миколаєвом і надалі керуватиме виконком колишнього мера-регіонала

Для того, щоб змінити склад виконкому необхідно спочатку затвердити нову структуру органів виконавчої влади

Мер Миколаєва не збирається найближчим часом змінювати склад виконкому міськради, який утворився ще за часів екс-регіонала Юрія Гранатурова, що нині є депутатом від партії "Наш Край". Про це Олександр Сєнкевич повідомив під час прес-конференції, передає Depo.Миколаїв.

Для того, щоб змінити склад виконкому необхідно спочатку затвердити нову структуру органів виконавчої влади, а коли депутати винесуть це питання на голосування Сєнкевич не знає: "Всі серйозні рішення вимагають часу. Більш того, я хочу сказати, що Конституція - це основний закон України, а структура виконкому - це не просто список квадратиків, які пов'язані між собою паличками. Це серйозна процедурна основа, яка буде описувати всі процеси у виконком".

Мер Миколаєва заявив, що нинішня структура створювалась під людей, а він цього не схвалює: "Нинішня структура виконкому створювалася під людей. Я хочу створити структуру, яка повинна бути логічна. Зараз ми її постійно обговорюємо з моїми заступниками, щоб це все було, в першу чергу, логічно. Коли у нас буде чорновий варіант, я дуже сподіваюся, що в найближчі два тижні, вже буде чорнова структура створена і ми її винесемо в депутатську групу, яка повинна обговорювати цю структуру".

Сєнкевич пообіцяв, що нова структура має з'явитись вже у вересні: "Я дуже сподіваюся, що до вересня ця структура нарешті після таких непорозумінь і так далі, ця структура вийде на обговорення громадськості. І до наступного року ми приймемо нову структуру. Таким чином, маючи нову структуру, ми будемо мати нових заступників, або не нових заступників. Матимемо структур нового виконкому, і власне, питання про легітимність відпадуть самі собою".

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев