МФК "Миколаїв" вперше за всю історію клубу зустрінеться з "Інгульцем"

Другий попередній раунд Кубка України звів між собою дві команди з Першої ліги: "Інгулець" і МФК "Миколаїв"

Другий попередній раунд Кубка України звів між собою дві команди з Першої ліги: "Інгулець" і МФК "Миколаїв". Родзинки в це протистояння додає той факт, що вже через чотири дні, 14 серпня, команді Руслана Забранського знову доведеться битися з колективом Едуарда Хаврова, але вже в рамках гри чемпіонату України. Сусіди по турнірній таблиці, які в своїй історії ще жодного разу не зустрічалися між собою, проведуть дуже принциповий і захоплюючий матч, передає Depo.Миколаїв.

Кадрова ситуація виглядає набагато краще у господарів. Завдяки тому, що перша команда може безболісно "забирати" футболістів з "Інгулець-2", який успішно стартував у другій лізі, склад на гру вгадати дуже і дуже складно. Відзначаємо також трансфер, який відбувся буквально напередодні гри: команду Хаврова поповнив Роман Помазан, який у своїй кар'єрі виступав за "Металург" (Запоріжжя) та "Геліос" (Харків).

У миколаївців до тренувань приступив один з лідерів команди Сергій Любчак, але навряд чи після такої тривалої перерви (центральний захисник пропустив більше шести місяців) футболіст готовий вийти на поле.

Кубкове протистояння в Петрово, може бути, і не виглядає центральним на цій стадії, але колосальна напруга в грі буде гарантовано: і для однієї, і для іншої сторони майбутній матч - прекрасна можливість перервати серію невдач.

Арбітр: Сергій Скрипак (Київ).

Асистенти: Станіслав Марулін (Нова Каховка), Роман Соботюк (Бердичів).

Резервний арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Інспектор: Євген Абросимов (Одеса).

Орієнтовні склади:

"Інгулець": Гришин - Даценко, Волчков, Коцюмака, Запорожець - Кретов, Покотилюк, Алексанов, Панасенко, Прошенко - Дячук.

МФК "Миколаїв": Майборода - Сартіна, Павлов, Назаренко, Сокіл - Бессалов, Муховиков, Батюшін, Саркісян, Ковальов - Берко.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев