МФК "Миколаїв" розгромив на виїзді ФК "Полтава"

Матч з ФК "Полтава" завершився з рахунком 0:2

МФК "Миколаїв" розгромив на виїзді ФК "П…

В п'ятницю, 26 серпня, в Полтаві на стадіоні "Локомотив" МФК "Миколаїв" переграв місцевих футболістів. Матч з ФК "Полтава" завершився з рахунком 0:2, передає Depo.Миколаїв.

Головний арбітр: Дмитро Кривушкін (Харків).
Асистенти арбітра: Валерій Кисельов (Суми), Марина Стрілецька (Суми).
Четвертий арбітр: Андрій Коваленко (Полтава).
Спостерігач арбітражу: Микола Тихонов (Донецьк).

ФК "Полтава": 21. Бонь, 95. Кушніренко (44. Дмитренко, 36 '), 4. Ковтун, 16. Леонідов (5. Лісовий, 56'), 22. Бочкур, 7. Недоля, 3. Вовкодав, 10. Шаврин (17. Іванов, 46 '), 11. Зеленевіч, 89. Насібулін-к, 9. Соломка.
Запасні: 1. Кринська, 27. Гудак, 8. Гуськов, 13. Сокуренко.
Головний тренер: Анатолій Безсмертний.

МФК "Миколаїв": 51. Чумак, 5. Бессалов, 7. Берко (23. Ковальов, 75 '), 10. Саркісян, 17. Кошелюк, 18. Момот (13. Батюшін, 67'), 19. Муховиков (26 . Морозов, 90 + 1 '), 29. Павлов, 32. Буличов-к, 69. Сартіна, 78. Рогозінський.
Запасні: 16. Майборода, 22. Сокіл, 97. Вітенко.
Головний тренер: Руслан Забранський.

Голи: Берко (49 '), Саркісян (90 + 2' - пен.).

Попередження: Дмитренко (38 '), Вовкодав (57') - Буличов (66 ').

На матч з ФК "Полтава" миколаївський клуб вирушав з величезним бажанням продовжити переможну серію і порадувати своїх уболівальників хорошою грою.

Стартовий склад МФК "Миколаїв" дещо здивував. Відзначимо вихід на поле Віталія Момота, що відновився після травми, а також Дмитра Кошелюка на позиції правого захисника. Додамо сюди поява центрбека Віталія Павлова і атакуючого півзахисника Ваге Саркісяна і отримаємо цілих чотири заміни в порівнянні з минулим матчем "корабелів". На лавці запасних виявилися і Андрій Ковальов, і Юрій Батюшін, і Богдан Сокіл - мабуть, задумка на посилення атакуючого потенціалу в другому таймі.

Перші 45 хвилин пройшли не в дуже швидкому темпі, але з невеликою перевагою МФК "Миколаїв". Гості швидко освоїлися на газоні стадіону "Локомотив" і в першій половині тайму раз по раз проривали оборону господарів.

Непогано пробивав Саркісян - м'яч потрапив у сітку із зовнішнього боку. Незабаром вже Віктор Берко у верховій боротьбі випередив голкіпера господарів Мирослава Боня, але пробив над воротами.

Миколаївці продовжували нагнітати ситуацію і в одному з епізодів на виручку Боню прийшов каркас воріт: парочка Саркісян-Берко не зуміла реалізувати вигідний шанс для того, щоб вивести свою команду вперед. Розганяли атаки і фланги, які борознили Валерій Рогозінський і Антон Муховиков. В одному з моментів саме Антон непогано пробивав з меж штрафного, але тут же Бонь був на висоті.

А що ж "Полтава"? Команда Анатолія Безсмертного в першому таймі понесла втрату: травмованого Богдана Кушніренко поміняв Олег Дмитренко, а на позицію лівого захисника змістився Сергій Вовкодав. Що стосується небезпечних моментів, то біля воріт Романа Чумака їх практично не було: виділити варто лише штрафний від Артема Недолі, але в ціль хавбек господарів не потрапив.

Початок другого тайму вийшло і зовсім приголомшливим. МФК "Миколаїв" скористався проблемної позицією полтавчан і вийшов вперед.

Валерій Рогозінський змістився з флангу, продерся по лицьовій і здорово прострілив від воріт на набігаючого Берко. Віктор не схибив - 0: 1!

Після пропущеного м'яча "Полтава" розкрилася і цим могли користуватися наші хлопці. Небезпечний момент знову створили Берко і Рогозінський, але Бонь зумів впоратися з прострілом нашої «сімки». Після виходу на заміну мав момент і Юрій Батюшін, однак і його удар голкіпер господарів парирував.

Господарі мали шанс для того, щоб відігратися. Після чергового кутового здорово пробивав Олексій Ковтун, але на місці був Чумак, в падінні відбив складний м'яч.

Миколаївці добили суперника в компенсований час. Активний Рогозінський увірвався в штрафну Боня і був збитий Романом Бочкур. Пенальті впевнено реалізував Саркісян - 0: 2.