МФК "Миколаїв" провів два контрольні матчі проти одеського "Чорноморця"

Зустріч проходила у впертій і напруженій боротьбі

МФК "Миколаїв" провів два контрольні мат…

В суботу, 9 липня, МФК "Миколаїв" провів два контрольні матчі проти клубу Прем'єр-ліги - одеського "Чорноморця", про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі футбольного клубу.

Першими на поле вийшли дублюючі склади. У складі "корабелів" з'явилися Майборода, Агаларов, Бичков (ост. Клуб - ПФК "Олександрія"), Вітенко, Саркісян, Гвоздевич (ост. Клуб - "Гірник"), Степанишин (ост. Клуб - "Реал Фарма"), ряд інших новачків знаходяться на "оглядинах".

Зустріч проходила у впертій і напруженій боротьбі. Миколаївці пропустивши два м'ячі, зуміли звести матч до нічийного результату. Спочатку один з новобранців миколаївського клубу проявив розторопність на половині господарів і точно пробив у ворота Кохужаря, а за кілька хвилин до закінчення зустрічі Ваге Саркісян майстерно виконав штрафний удар метрів з 17 - 2:2.

У другій зустрічі на поле вийшли основні склади. Головний тренер МФК "Миколаїв", Руслан Забранський виставив такий склад: Чумак, Сокіл (ост. Клуб - "Барса"), Назаренко (ост. Клуб - "Гірник"), Сартіна, Буличов, Момот, Бессалов, Ковальов, Муховиков, Батюшін , Морозов (на заміни вийшли Кошелюк і Берко).

Гострих ситуацій під час другої гри було поменше. Було видно, що обидва колективи добре вивчили один одного. І все ж, першими пропустили гості. На 78-й хвилині дуже спірне кутовий привів до того, що Хобленко переправив м'яч у ворота Чумака.

Миколаївці інтенсифікували гру. Фінальний штурм приніс їм результат. Вже в компенсований час, простріл від Сартіні на дальню штангу замкнув Морозов - 1: 1.

Наступний контрольний матч МФК "Миколаїв" проведе 13 липня.