МФК "Миколаїв" продув на виїзді "Гірник-Спорту"

Незважаючи на активний початок, миколаївці втратили ініціативу в середині матчу

МФК "Миколаїв" продув на виїзді "Гірник-…

20 тур завершував літньо-осінню частину першості України з футболу в Першій лізі. МФК "Миколаїв" проводив свій матч в Горішіх Плавнях, де суперником виступив "Гірник-Спорт". Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі "корабелів".

У стартовому складі гостей знайшлося місце гравцям, що відсиділи дискваліфікацію, - Віталію Момоту і Дмитру Сартіні, в обороні з'явився Олександр Дударенко, а місцем на полі їм поступилися Дмитро Назаренко, Олександр Лакуста і Дмитро Кошелюк.

Обидві команди активно почали зустріч, перший момент створили господарі: Яворський допитливий переправити м'яч у ворота з гострого кута, але пробив невдало. Миколаївці відповіли полувипадамі від Берко і Рогозинського - Ситников впевнено вступив у гру. Потім вже двічі Шаврин завершував атаки своєї команди: Ситников знову безпомилково діяв "на стрічці".

А ось ближче до середини тайму "Гірник-Спорт" ініціативу перехопив. Небезпечно після розіграшу кутового бив Пернацький, але захисник господарів направив м'яч вище воріт. А ось за кілька хвилин Моїсеєнко зумів втілити дії своїх партнерів в потрібне русло. Олександр вдало зіграв на підборі і одним дотиком зумів точно направити м'яч в дальній кут Чумака - 1:0.

Через п'ять хвилин Буличов сфолив неподалік від власної штрафної, заробивши небезпечний "стандарт" для суперників. Корольков взявся пробивати - і не прогадав. М'яч, пущений Володимиром, ідеально "обійшов" всіх футболістів, що стояли в "стінці" і потрапив в створ воріт. Чумак навіть не ворухнувся - 2:0.

Буквально відразу ж МФК "Миколаїв" міг відігратися, але Шаврин пробив у стійку воріт, та й перед цим заліз у "поза грою". З перших хвилин другого тайму на полі з'явилися Саркісян і Ковальов, які прийшли на зміну інертних Берко і Батюшіна. Очікуваного перелому гри не вийшло. Обидві команди по черзі змінювалися в лідерстві по відсотку контролю м'яча, небезпечних моментів не виникало, натомість Рогозінський і Павлик обмінялися попередженнями.

На 77-й хвилині все стало дуже сумно. Кирієнко виграв верхову дуель у Буличова, скинув м'яч на Яворського, а той зумів випередити Павлова з Дударенко і проштовхнути м'яч повз Чумака - 3:0. До честі гостей, "корабели" зуміли провести "м'яч престижу". Саркісян впевнено реалізував пенальті і скоротив різницю в рахунку.

Миколаївські футболісти могли і зовсім подарувати знервовану кінцівку, але спочатку свою помилку виправив Ситников, а загублений момент Шавріна став квінтесенцією сумних дій МФК "Миколаїв" в атаці.

З рахунком 3:1 підопічні Руслана Забранського поступилися в останній грі першої частини чемпіонату. Попереду у миколаївського клубу залишилася гра з "Іллічівцем" в 1/4 фіналу Кубка України.