МФК "Миколаїв" обіграв вінницьку "Ниву" та вийшов в 1/8 фіналу

Матч між МФК "Миколаїв" та місцеворю "Нивою" зібрав 1600 глядачів та закінчився програшем господарів поля

МФК "Миколаїв" обіграв вінницьку "Ниву"…

Вчора, 21 вересня у Вінниці матч між МФК "Миколаїв" та місцеворю "Нивою" зібрав 1600 глядачів та закінчився програшем господарів поля, повідомляє Depo.Миколаїв.

Арбітраж:

Арбітр: Олександр Павлюк (Київ).

Асистенти арбітра: Антон Ісаєв (Запоріжжя), Максим Левченко (Кривий Ріг).

Четвертий арбітр: Олександр Солов'ян (Київ).

Спостерігач арбітражу: Валерій Криницький (Рівне).

"Нива-В" (Вінниця): 99. Кулинич, 23. Борячук, 8. Попов, 16. Іоша, 31. Момотенко, 4. Когут, 24. Коллінз, 95. Коломієць (20. Загалевіч 72 '), 7. Поліщук (9. Браславський 55 '), 11. Маляренко (17. Бобович 46'), 12. Костенко.

Запасні: 1. Бабійчук, 2. Заторський, 19. Паньковецкій, 34. Ключик.

Головний тренер: Юрій Соловьєнко.

МФК "Миколаїв": 51. Чумак, 2. Пінчук, 70. Назаренко, 17. Кошелюк (7. Берко, 60 ') 77. Сафонов, 21. Лакуста (10. Саркісян, 87 '), 23. Ковальов, 29. Павлов, 13. Батюшін (18. Момот, 83'), 69. Сартіна, 78. Рогозінський.

Запасні: 16. Майборода, 3. Дударенко, 5. Бессалов, 15. Шаврин.

Головний тренер: Руслан Забранський.

Голи: Берко (73 '), Саркісян (90 + 3').

Попередження: Борячук (19 '); Поліщук (37 '), Коллінз (38'); Пінчук (48 ').

МФК "Миколаїв" перед кубковою зустріччю з вінницької «Нивою» відчував певні складності. Незважаючи на останню гру чемпіонату, в якій "корабели2 впевнено обіграли ПФК "Суми2, виїзд до Вінниці обіцяв бути дуже важким. Вся справа в тому, що гра повинна була відбутися на штучному полі, про що не раз у своїх інтерв'ю згадував головний тренер МФК "Миколаїв" Руслан Забранський: "Ми відправляли запити в ПФЛ і в саму "Ниву-В", проте змін не буде - штучне поле залишається".

Через цій ситуації ряд гравців "муніципалів" залишився в Миколаєві. Це Антон Муховиков, Сергій Любчак, Євген Сантрапинських і капітан Юрій Буличов. Зате відновилися після травм Ваге Саркісян і Віктор Берко: обидва почали зустріч на лаві запасних.

Стартовий склад нашої команди особливих змін не зазнав: Буличова змінив Дмитро Назаренко, а Муховикова - Юрій Батюшін. Також свій шанс отримав і Олександр Сафонов, який вийшов в центрі півзахисту.

На початку зустрічі перевагою заволоділи миколаївські футболісти. Контроль м'яча був дуже хорошим, але при цьому без просування вперед. Стандарти теж не таїли небезпеки для володінь Кулініча.

Перший момент виник у середині тайму. Андрій Ковальов класно пробивав з лівого кута штрафного в дальній кут Кулініча - кіпер господарів перевів на кутовий.

Відповідь не змусила себе довго чекати. Це Ігор Маляренко скористався передачею від партнера і непогано бив по воротах Романа Чумака, але не влучив у площину воріт.

Останній момент в першому таймі змарнував Лакуста. Олександр в красивому ударі через себе намагався вразити ворота Кулініча, проте голкіпер господарів відвів загрозу від своїх воріт.

Другий тайм почався з моменту від Рогозинського, але і він не зумів у своїй дуелі переграти Кулініча, який зловив кураж.

На 60-й хвилині на полі з'явився іменинник - Віктор Берко (форварду "корабелів» виповнилось 24 року). Це заміна стала поворотною подією в матчі. Спершу 7-й номер гостей пристрілювався, але через 12 хвилин відзначився забитим м'ячем: на цей раз Кулинич витягнув м'яч лише з сітки - 0:1!

Після забитого гола гості віддали ініціативу суперникам і ті ледь нею не скористалися. Ярослав Браславський виконав передачу, здається, на Михайла Костенко, але удар останнього витягнув Чумак.

Останні хвилини пройшли в тактичних замінах від тренерського штабу гостей і навали від господарів. У миколаївців був свій відповідь на атаки гравців "Ниви-В": Ваге Саркісян після передачі партнера подвоїв перевагу і остаточно вивів МФК "Миколаїв" в наступний етап Кубка України.

0: 2 - МФК "Миколаїв" обіграє вінницьку "Нива-В" і проходить в 1/8 фіналу.