МФК "Миколаїв" обіграв столичний "Оболонь-Бровар"

Мінімальна перемога "корабелів" дозволяє підопічним Руслана Забранського закріпиться в середині таблиці і в чудовому настрої готуватися до подальшого туру

МФК "Миколаїв" обіграв столичний "Оболон…

В суботу, 3 вересня, на Центральному міському стадіоні відбувся черговий матч МФК "Миколаїв". Суперником "корабелів" став київський "Оболонь-Бровар". Матч зібрав на трибунах 850 глядачів, повідомляє Depo.Миколаїв.

Головний арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя).

Асистенти арбітра: Володимир Дорошенко (Житомир), Віктор Нижник (Вінниця).

Резервний арбітр: Євген Єремєєв (Миколаїв).

Спостерігач арбітражу: Валерій Курганов (Олександрія).

МФК "Миколаїв": 51. Чумак, 5. Бессалов (23. Ковальов, 70 '), 7. Берко, 10. Саркісян (3. Шаврин, 46'), 17. Кошелюк, 18. Момот, 19. Муховиков (13. Батюшін, 46 '), 29. Павлов, 32. Буличов-к, 69. Сартіна, 78. Рогозінський.

Запасні: 16. Майборода, 2. Пінчук, 70. Назаренко, 77. Сафонов.

Головний тренер: Руслан Забранський.

"Оболонь-Бровар" (Київ): 12. Поштаренко, 4. Пінчук, 16. Коваленко К., 23. Даценко, 95. Шевченко, 3. Проневич-к, 17. Гордійчук (22. Корольчук, 84 '), 90. Коваленко І., 19. Ковбаса (7. Захаревич, 65 '), 14. Продан, 8. Шевчук (10. Слободян, 78').

Запасні: 30. Дьорка, 2. Башлай, 6. Корнєв, 5. Аблітаров.

Головний тренер: Сергій Солдатов.

Гол: Берко (88 '- пен).

Попередження: Кошелюк (17 '); Шевченко (38 ').

Зустріч з "Оболонь-Бровар" була вкрай важливою для команди Руслана Забранського. По-перше, МФК "Миколаїв" не збирався зупинятися на досягнутих двох перемогах поспіль і хотів продовжити приємну серію на очах у своїх уболівальників. А по-друге, колектив клубу готувався привітати сьогоднішнього іменинника - півзахисника Валерія Рогозинського - саме перемогою. І, забігаючи наперед, скажемо, що свято вдалося.

Руслан Забранський не став змінювати переможний склад: всі 11 футболістів, хто вийшов у старті з ФК "Полтава", сьогодні теж з'явилися з перших хвилин.

Роман Чумак зайняв місце у воротах, фланги захисту борознили Дмитро Кошелюк та Дмитро Сартіна, в центрі грали капітан Юрій Буличов та Віталій Павлов; опорну зону цементировали Артем Бессалов і Віталій Момот, тріо атакуючих хавбеків склали Валерій Рогозінський, Ваге Саркісян і Антон Муховиков, а на вістрі діяв Віктор Берко.

На старті зустрічі досить активно діяли гості. Мабуть, завдання киян була на швидкий м'яч. Однак "корабели" досить успішно відзахищалися і поступово взяли ініціативу в свої руки. І все ж обидві команди продовжували діяти від оборони, постійно очікуючи на помилки суперників і сподіваючись на стандартні положення. З небезпечних моментів можна виділити могутній удар Берко метрів з 40, коли м'яч ледь не пірнув в "дев'ятку" Павла Поштаренко, а також прорив з лівого флангу від гостей, після чого прострільну передачу Іллі Коваленко невдало замкнув Антон Шевчук.

У перерві господарі провели дві заміни: на поле вийшли Юрій Батюшін і новачок МФК "Миколаїв" Вадим Шаврін, які прийшли на зміну Антона Муховикова і Ваге Саркісяна. Але перший момент в цьому таймі створили саме гості. Активний Коваленко з меж штрафного пробивав у ворота - Чумак на місці.

А ось далі небезпечні моменти, хоч вони і були рідкістю, виникали тільки біля воріт гостей. Для початку Батюшін після знижки Шавріна - з метрів десяти класним ударом ледь не забив (ось вони Забранський заміни!): М'яч пролетів в лічених сантиметрах над поперечиною.

Наступна небезпека прийшла лише в останню десятихвилинку. Це вийшов на заміну Андрій Ковальов скористався передачею партнера і потужно пробив - Поштаренко відбиває на набігаючого Рогозинського, але Валерій навряд чи очікував такого повороту подій, тому не встиг зорієнтуватися і переправити м'яч у сітку: рикошетом від хавбека сфера відлетіла за лицьову.

Через пару хвилин ще один супершанс у миколаївців. Подача від Кошелюка - Берко здорово вистрибує і б'є головою, але Поштаренко знову виручає, переводячи м'яч на кутовий. Стандарт - і тут вже Павлов пробиває, але рикошет від захисника не дозволяє господарям вийти вперед.

Гол, як то кажуть, назрівав, і він прийшов на 87-й хвилині. Юрій Батюшін пішов від опонента і робив простріл в центр штрафної, але на шляху м'яча стала рука центрального захисника гостей Костянтина Коваленко. Пенальті! 11-метровий бездоганно реалізував Берко - 1: 0!

Відігратися у "Оболонь-Бровар" не було ні часу, ні сил. Мінімальна перемога "корабелів" дозволяє підопічним Руслана Забранського закріпиться в середині таблиці і в чудовому настрої готуватися до подальшого туру, де їх чекає перевірка у вигляді лідера чемпіонату - маріупольського "Іллічівця".