Меру Миколаєва порадили не ховатись від бізнесу

Підприємся стурбувала фраза мера, якою він прокоментував невдалий ярмарок у центрі міста "який бізнес, такий і ярмарок"

Комерційний директор будівельної компанії "Дорлидер" Олексій Коваленко, який раніше очолював Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міськради, заявив, що мер міста Олександр Сенкевич не повинен ховатися від бізнесу, а знаходити можливість зустрічатися з його представниками. Про це він написав у себе на сторінці у соцмережі Facebook, повідомляє Depo.Миколаїв.

Підприємся стурбувала фраза мера, якою він прокоментував невдалий ярмарок у центрі міста "який бізнес, такий і ярмарок".  За словами Коваленко, у Миколаєві "нормальний" бізнес, просто мер не вміє з ним домовлятися: 

"Хочу вам сказати, що у нас нормальні бізнесмени. Але для того, щоб у місті був нормальний бізнес-клімат, ви як мер, не повинні ховатися від бізнесу, а знаходити можливість зустрічатися з нами", - зазначив він.

Підприємець порадив меру не ховатися як страус у пісок. Також він нагадав меру старі образи: "Чтобы вам открыли двери, в них нужно хотя бы постучать. Так вот, в двери николаевского бизнеса можно даже не стучать – они и так открыты", - написав він.

Меру Миколаєва порадили не ховатись від бізнесу

Меру Миколаєва порадили не ховатись від бізнесу

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев