Мерія відзвітувала, що будинки до подачі тепла готові, але питання за "Нафтогазом"

Відсьогодні, 17 жовтня, має розпочатися опалювальний сезон, в першу чергу - на соціальних об'єктах

Міські служби готові до подачі тепла у будинки миколаївців. Але питання виділення лімітів газу залишається невирішеним. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

Сьогодні, 17 жовтня, розпочинається опалювальний період на всіх об'єктах житлового фонду, інших об'єктах. Підключення систем теплопостачання буде проводитися на підставі нарядів, які видаються виконавцями послуг. Про це мова йде у розпорядженні міського голови від 17 жовтня 2016 року № 270р.

Крім того, відповідно до розпорядження мера пуск тепла в першу чергу буде забезпечено на об'єкти соціальної сфери. Заступник мера Валентин Гайдаржи зазначив, що міські служби готові до подачі тепла у будинки миколаївців: "Все, що залежало від міста, місто зробило".

За його словами, зараз теплопостачальні організації - обласне комунальне підприємство "Миколаївоблтеплоенерго" та ПАТ "Миколаївська ТЕЦ", яке перебуває у державній власності, - ведуть переговори з національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" щодо поставок газу і виділення лімітів газу згідно з договорами. О 16:00 почалося засідання енергетичного штабу в облдержадміністрації, після якого, можливо, проясниться ситуація щодо тепла.

Мерія відзвітувала, що будинки до подачі тепла готові, але питання за "Нафтогазом"

Нагадаємо, що миколаївці скаржаться на холоднечу у домівках, школах та дитячих садочках. При цьому Миколаївщина є однією з областей, які найменше заборгували "Нафтогазу".

Варто додати, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що до 15 жовтня НАК "Нафтогаз" підпише договір поставки газу для виробництва тепла населенню.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #Нафтогаз