Мер Миколаєва зізнався, що їздив домовлятись з Новинським

Сєнкевич іздив до одіозного "опоблоківця" вирішувати питання з Чорноморським суднобудівним заводом

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич їздив в офіс народного депутата від партії "Опозиційний блок" і власника миколаївського Чорноморського суднобудівного заводу Вадима Новинського, де домовився з ним про співпрацю, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.НЕТ". 

Їх зустріч відбулася навесні цього року в Києві перед тим, як мер Миколаєва полетів в Нідерланди на економічний форум, йдеться в інтерв'ю: "Я бачився з ним щодо того, щоб запускати його об'єкт, який називається Чорноморський суднобудівний завод. Ми поспілкувалися, він сказав, що планує його запускати, і планує робити там великий технопарк надалі. Насправді у нас була коротка зустріч - не більше 15 хвилин. Зустріч ініціював я, щоб не займатися, так би мовити, війною. Мені потрібно було розуміти, як він бачить роботу свого підприємства. Новинський сказав, що найближчим часом ця робота буде відновлена. У зв'язку з тим, що зараз економічна ситуація і війна не дає можливості зайти сюди інвестору і розглядати Миколаїв як серйозного партнера, він дуже сподівається на запуск. Адже, насправді, Новинського цей пасив - важко назвати завод активом - дуже його обтяжує, він йому невигідний. І незважаючи на весь негатив, який виливався на нього постійно, він хоче повернутися і довести, що ЧСЗ може працювати".

При цьому він додав, що за кордоном, зокрема, в Нідерландах, в сфері суднобудування ще зберігся інтерес до України, а тому вони можуть розглядати ЧСЗ як потенційний об'єкт: "У мене в кабінеті є карта, карта міста Миколаєва, і на цій карті є сіра пляма. І ця сіра пляма називається Чорноморський суднобудівний завод. І якщо ви знаєте, стан даного заводу знаходиться... і це навіть важко назвати заводом, це, скажімо, територія заводу. Мене, як міського голову, дане питання цікавить. Крім того, до мене часто звертаються багато людей, в тому числі, люди і з-за кордону, в тому числі і люди, які знаходяться в Голландії, яких цікавлять майданчика в нашому місті, де вони можуть розмітити свої підприємства. З ким, як не з Новинським, який є бенефіціаром, потрібно мені розмовляти? Тому я набрався такого нахабства і призначив йому зустріч. Ми з ним зустрілися і обговорили. Він сказав, що він зацікавлений в будь-якого роду проектах, які будуть розвивати ЧСЗ, і якщо у мене будуть інвестори, які будуть готові "зайти" на завод, то він готовий розглядати всі пропозиції".

При цьому він зазначив, що розмова була виключно в рамках теми бізнесу: "Якісь політичні питання - це не той рівень, це інша орбіта".

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев