Мер Миколаєва заявив, що зрізати дати війни з воріт парку розпорядився Романчук

Мер Миколаєва навіть не може сказати, хто зрізав напис на воротах

Нещодавно у Миколаєві розгорівся черговий скандал: з воріт парку "Перемога" невідомі перед візитом президента Петра Порошенко зрізали дати, що визначала період Великої вітчизняної війни. Нещодавно на їх місці з'явилися дати, але вже інші - Другої світової, повідомляє Depo.Миколаїв.

Мер Миколаєва заявив, що зрізати дати війни з воріт парку розпорядився Романчук - фото 1

Депутат міськради від "Опоблоку" Олександр Малікін направив на ім'я мера запит та попросив Олекусандра Сєнкевича пояснити, хто та навіщо зрізав дати війни. У відповіді мера зазначається, що розпорядження про зміну дат дав "погорілий" на хабарі заступник голови ОДА Микола Романчук: "Виявляється, за офіційною інформацією, це було зроблено за усним розпорядженням колишнього першого заступника голови ОДА Романчука. Анекдот про три конверти пам'ятаєте?". 

Крім того, мер Миколаєва навіть не може сказати, хто зрізав напис на воротах: "У зв'язву з тим, що ворота є власністю колишнього орендаря парку - пам'ятки садово-паркового мистецтва "Парка "Перемоги", вказати яка саме організація проводила роботи по демонтажу не представляється можливим". 

Мер Миколаєва заявив, що зрізати дати війни з воріт парку розпорядився Романчук - фото 2

Мер Миколаєва заявив, що зрізати дати війни з воріт парку розпорядився Романчук - фото 3

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев