Мер Миколаєва заявив, що незаконний автовокзал "створює незручності" для городян

Міська влада плануєт заборонити зупинку, відстій для маршруток, що курсують в інші міста

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич вважає, що зупинки для посадки пасажирів на Одесу по вул. Пограничній ї ріг пр. Богоявленського не повинно бути, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Сєнкевич вважає, що незаконний автовокзал створює незручності для пасажирів, які очікують міські маршрутки: "Є автовокзал з пристосованими платформами. Чому використовується зупинка маршрутного таксі № 12? - каже мер. - Орендували кіоск, а під його ширмою організували перевезення до Одеси. Це не правильно. Автобуси на Одесу займають карман, створюють незручності пасажирам, які очікують міські маршрутки".

Мер додав, що проект рішення виконкому "Про заборону зупинки, відстою для посадки (висадки) пасажирів автобусів, які обслуговують маршрути приміських, внутрішньообласних, міжміських повідомлень на зупинці громадського транспорту по вул. Пограничній ріг пр. Богоявленського (непарний бік)" буде розглянуто членами виконкому в п'ятницю, 12 серпня. Згідно з текстом проекту рішення за цією адресою планується заборонити зупинку, відстій для маршруток, що курсують в інші міста. Автобуси, які обслуговують міські автобусні маршрути загального користування, мають законне право тут зупинятися.

Раніше вже повідомлялось, що у Миколаєві викрили ще один нелегальний автовокзал. До влади Миколаєва через автовокзал-невидимку звернулася вже і патрульна поліція.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев