Мер Миколаєва пропонує кронувати дерева на папері

Міський голова пропонує спочатку на фото позначати форму кронованого дерева, а вже потім переходити до безпосереднього виконання

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич не бачить конкретного рішень, яке допоможе повністю припинити незаконне вирубування дерев у місті. Він зазначив, що нараз найефективніше – це фіксувати такі випадки та викликати поліцію. Про це він розповів під час свого річного звіту сьогодні, 14 січня, повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами міського голови, у новій реформованій структурі міськради проблемою незаконної вирубки дерев займатиметься управління з благоустрою: "В мене є бажання, щоб дерево, яке має кронуватися, буде його фото і ручкою намальовано, як воно має виглядати. І там буде мокра печатка департаменту і відповідальних осіб", - зазначив мер.

Проте, за словами Сєнкевича, це не виключає того, що у місті зовсім перестануть пилити дерева. Також в цьому році місто планує займатися оновленням дерев у парках: "Ми в цьому році вперше придбали свердло для пеньків, щоб відновлювати наш лісопарк", - сказав Сєнкевич. Він також повідомив, що планом реконструкції Центрального проспекту міста також передбачений спил дерев.

Нещодавно у Миколаєві "лісоруби" безсоромно спилили здорові акації. Робітники мали при собі дозвіл на 4 дерева: одне дерево дозволили зрубати, а три омолодити, проте вони зрубали два.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #мэр