Мер Миколаєва обіцяє втілювати "Бзпечне місто" на якіснішому рівні

Олександр Сєнкевич має намір купувати камери, які дозволятимуть розгледіти обличчя та дати до них доступ городянам

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич переосмислив програму зовнішнього відеоспостереження "Безпечне місто" і планує робити її на якіснішому рівні. Про це він розповів під час свого річного звіту у суботу, 14 січня, повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами мера, було вирішено надати доступ до камер всім городянам, щоб вони могли попередити злочин: "Якщо в камери дивитися після того, як щось сталося – це одне, а зовсім інше, коли людина може попередити якесь правопорушення, подзвонити і сказати: "Я бачу людину, яка там ходить і дивиться по машинам". Я маю на увазі простих місцевих жителів, які зможуть дивитися на камери в тому числі біля свого будинку", - сказав Сенкевич.

Крім того міський голова зазначив, що планує залучити позабюджетні кошти на встановлення камер кращої якості, які фіксуватимуть обличчя людей: "Ми хочемо залучити позабюджетні кошти, щоб встановити камери кращої якості, щоб контролювати і номери машин. Цього року ми змінили підхід, не просто до встановлення камер в великій кількості, але якщо хтось у когось щось вкрав, у нього не видно обличчя, якість цієї камери не дозволяє. Коли ми говоримо про меншому якості, але більшій кількості, іноді це не працює", - зазначив мер пообіцявши, що у 2018 році міська влада прозвітує про кількість встановлених камер.

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві збираються встановити ще 70 камер та запустити розпізнавання номерів машин. Програма "Безпечне місто" затягнулася і поки її особливих результатів не видно.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев