Мер Миколаєва назвав ЧСЗ "болючою гангреною"

Мер зазначив, що Миколаїв у нього асоціюється з незаконною зовнішньою рекламою і МАФами, але точно не містом суднобудівництва

Миколаїв давно вже не є містом корабелів, а ПАТ "Чорноморський суднобудівний завод" стоїть мертвим вантажем, забруднює навколишнє середовище і перетворився в місце проживання бездомних собак. Про це розповів міський голова Олександр Сенкевич під час зустрічі з учасниками АТО сьогодні, 7 липня, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город". 

Мер зазначив, що Миколаїв у нього асоціюється з незаконною зовнішньою рекламою і МАФами, але точно не містом суднобудівництва: "У Миколаєві за останній рік було побудовано одне судно, одна яхта і то, це приватна. У нас всі заводи стоять мертвим вантажем. Назвати на даний момент Миколаїв - містом корабелів я не можу, я можу його назвати містом незаконної зовнішньої реклами, містом незаконних тимчасових споруд. Так, у нас місто великої корабельної слави, але на сьогоднішній день він переживає свої не найкращі часи. На нашому тілі є така гангрена - це Миколаївський Чорноморський суднобудівний завод. Ця гангрена не функціонує, більш того він своєю територією забруднює акваторію, там все руйнується, там купа собак".

Міський голова нагадав, що напередодні поїздки на інвестиційний форум в Нідерланди в березні поточного року він зустрічався з українським олігархом Вадимом Новинським. Метою даної зустрічі, за словами мера, було питання залучення інвестицій в ПАТ "Чорноморський суднобудівний завод".

"Я зустрічався з ним і розмовляв про перспективи. Якщо у мене будуть потенційні інвестори, чи готовий співвласник цього заводу вступати в інвестиційні проекти. Він сказав, що готовий і я тепер, будучи за кордоном, буду представляти Миколаїв і пропонувати його площадку, як інвестиційно привабливу", - зазначив Сенкевич.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев