Мер Миколаєва "мріє" обмежити доступ городян до міськради

Олександр Сєнкевич вважає, що в міськраді необхідно встановити турнікет і пропускати відвідувачів за картками

Міський голова  Миколаєва Олександр Сєнкевич пропонує реорганізувати міську раду і відокремити "спілкування з городянами" і "роботу з документами", а також посилити доступ відвідувачів до будівлі міськради. Про це він заявив в ході прес-конференції, передає Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город". 

На його думку, людина, які приносити до міськради документи не повиненна знати, хто буде ними займатися, щоб уникнути корупційної складової. У зв'язку з цим канцелярію і всі "контактні" з городянами управління він пропонує перенести на перший поверх, а всі інші інших співробітників захистити від доступу сторонніх осіб.

"Вважаю, що повинен бути Центр адміністративних послуг, має бути місце, де городяни будуть спілкуватися з владою, повинен бути "бек-офіс" - місце, де працюють з документами, а не спілкуються з людьми, місце, куди не повинні потрапляти громадяни, щоб вирішувати якісь свої ділові питання і проводити якесь спілкування", - сказав Сєнкевич.

Крім того мер вважає, що в міськраді необхідно встановити турнікет і пропускати відвідувачів за картками: "Установка турнікета з картками дозволить вести облік часу, скільки людина знаходиться на робочому місці, ефективність - це інше питання, а знаходження його на роботі це теж важливо. І якщо ви зайдете в будь-яку будівлю державного масштабу ви повинні отримати перепустку. Бюро перепусток буде передбачено. На першому поверсі у нас є два віконечка, одне з них вже було бюро перепусток. Людина повинна підійти до бюро і надати посвідчення, хто він: терорист, звичайна людина і отримати перепустку. І коли він пройде в будь-який кабінет, ми будемо знати, хто ця людина і куди приходила і навіщо".

Мер зазначив, що всі вищенаведеного має бути зроблено, але на все це потрібен проект, кошторис і згода депутатів. Але поки це скоріше звучить як мрія, ніж реальні пропозиції.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #горсовет