Мені потрібно і все: подробиці "бізнесу" миколаївської бабусі-шантажистки поліцейських

Жінка вимагала від правоохоронців гроші і їжу, а коли не отримувала бажаного, засипала скаргами на них

У Миколаєві 67-річна жінка вимагала гроші та харчові набори на свята від правоохоронців. Коли їй відмовляли, вона засипала скаргами контролюючі органи. Про подробиці йдеться у сюжеті "Надзвичайних новин", повідомляє Depo.Миколаїв.

"Ти вирішуй, як потрібно. Мені потрібна справа, а не розмови. Гроші даси чи ні?...Починаєш, будеш дурня валяти, а я буду слухати. Я вже не в тому віці. Мене гроші потрібні, я сказала", - так "вибивала" гроші пенсіонерка. 

Правоохоронець звернувся до керівництва, що його шантажує пенсіонерка. Як виявилося, бабуся "вибивала" гроші не з одного поліцейського. Під важку руку здирниці потрапляли і патрульні, і слідчі.

"Мені потрібно і все. Щось колись мені потрібно буде дати на свято пожрати. У мене пенсія 1 888 грн. Я працюю сто років. Я подяку напишу. Прийшла, взяла, написала подяку. А ось це мені потрібно на ліки. Потім до свята - пакет їжі. І працюй спокійно. Я тебе турбувати не буду зовсім", - вимагала шантажистка.

Коли обрані для наживи поліцейські не постачали бабусі гроші чи їжу, скарги на їхні нібито неправомірні дії розліталися по всім контролюючим органам. "Від неї надійшло близько 17 скарг на неправомірні дії патрульних поліцейських. Все почалося з лютого 2016 року. До патрульних звернулася заявниця, що інша громадянка викрала в неї паспорт. Жінка поводила себе дуже некоректно, почала ображати поліцейських. Наступного дня до Управління патрульної поліції надійшла скарга про неправомірні дій патрульних поліцейських", - розповідає заступник начальника Патрульної поліції Миколаєва Олена Таранова.

У такий спосіб жінка написала 120 скарг до різних інстанцій. Службове розслідування по кожній з них не підтвердило фактів скарг - і так впродовж цілого року. Але жінка продовжувала приходити. Останній її візит вирішили задокументувати. 

Після цього жінку затримали, а в її квартирі провели обшук. Попри її слова про безгрошів'я у помешканні виявили неабиякий ремонт, меблі, побутову техніку, брендове взуття та одяг, а також численні пляшки з алкоголем.

Свої вчинки жінка визнала, але винною себе не визнає: "Як до нього не підійти, якщо в нього грошей повно? Я бідую. У мене хворі ноги, хвора спина. І слава богу, вік, тиск. Я сказала, що не хочу грошей, мені потрібні гроші на ліки", - казала шантажистка.

Наразі вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. За любов до красивого життя бабці загрожує від троьох до семи років позбавлення волі.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев