МБК "Миколаїв" видовищно обіграв "Волиньбаскет"

Героєм матчу серед "корабелів" став Владислав Тонченко, а серед лучан - Олег Рудаков

МБК "Миколаїв" видовищно обіграв "Волинь…

Вчора, 3 листопада, в Миколаєві зіграли перенесену зустріч між "корабелами" та "Волиньбаскет". Команди вже зі стартових хвилин помчали вперед. Про це йдеться на сайті Федерації баскетболу України, повідомляє Depo.Миколаїв.

Рахунок в матчі було відкрили вже у другій атаці: розігруючий лучан Едуард Федчук закинув власні два з проходу. Після цього команди обмінялися виходами на лінію штрафних, де обидва колективи були однаково успішними. В середині першої чверті Сергій Алфьоров спробував повести команду за собою, проте господарі відповіли власним ривком. Чверть же завершилася за рівного рахунку - 18:18.

Другий період активно розпочав форвард "Миколаєва" - Олексій Онуфрієв. Досвідчений капітан спочатку забив власні два бали, а після цього провів серію корисних дій для своєї команди. На другій хвилині чверті глядачі в палаці спорту "Надія" стали свідками вражаючого блоку від Костянтина Анікієнка. Центровий господарів надзвичайно потужно накрив кидок Андрія Чемякіна і цим самим підняв на ноги всіх вболівальників на трибунах. Далі команди продовжили демонструвати рівну гру застосовуючи зонний пресинг. Закінчилася ж чверть ще одним яскравим моментом - Денис Іванов закинув розкішний баззер-біттер та встановив фінальний рахунок у першій половині матчу - 35:30 на користь господарів.

На старті другої половини "Волиньбаскет" скоротив відставання зусиллями Федчука і почав застосовувати пресинг по всьому майданчику. Навіть коли господарям вдавалося відірватися на, здавалося, комфортну різницю в 7 балів, лучани знаходили в собі сили та мотивацію не скидати обертів та продовжувати тиснути на суперника. Таким чином гості спромоглися виграти десятихвилинку та зафіксувати рахунок 47:44 на користь господарів.

В четвертий період краще увійшли "корабели", які закинули власні бали вже у дебюті десятихвилинки, проте лучани знову не відпустили своїх суперників та навіть зрівняли рахунок на четвертій хвилині періоду. Далі почалися "гойдалки", а за три секунди до завершення основного часу герой гостей Олег Рудаков реалізував неймовірну атаку з периметру та перевів гру в овертайм.

Проте на більше лучан не вистачило. У додатковій п'ятихвилинці "корабели" зробили ривок 8:0, а на останній хвилині не програли у перестрілці штрафними. Фінальна сирена зафіксувала перемогу господарів 78:72.

Кращим гравцем у господарів паркету став Владислав Тонченко, який у вирішальний момент не схибив з лінії штрафних та подарував перемогу власній команді. У "Волиньбаскета" героєм став Олег Рудаков, що власними зусиллями перевів гру в овертайм.

Вже сьогодні завтра команди зустрінуться знову на паркеті ПС "Надія" у рамках кубкової зустрічі. Старт гри о 19:00.