МБК "Миколаїв" виборов перемогу у харківського "Політехніка"

"Корабели" наростили перевагу на фінішній прямій до 81:62

МБК "Миколаїв" виборов перемогу у харків…

МБК "Миколаїв" зійшовся у поєдинку з харківським БК "Політехнік" на домашній арені у Палаці спорту "Надія". Матч завершився на користь "корабелів" з рахунком 81:62. Про це йдеться на сайті МБК, повідомляє Depo.Миколаїв.

Миколаївці виходили на матч в ролі фаворита. До речі, букмекери оцінювали шанси господарів майданчика майже вчетверо більшими, ніж у гостей. Однак не варто було забувати, що у вересні харків'яни обігравали миколаївців на турнірі в Запоріжжі.

Тонченко двічі прорвався під чужий щит - результативно. Але гості відповіли трьома влучними кидками. Швець, Кушніров і Мусієнко очолили погоню. Вона успішно завершилася кидками Швеця, Лебединцева і Аникиєнка - 19:16.

Другий період почався точними кидками Аникиєнка і Мусієнка. Арабаджи відповів через дугу. Однак два "трюльники" від Швеця і Онуфрієва поклали початок потужного ривка миколаївців. На жаль, Швець отримав травму в боротьбі під щитом і змушений був залишити майданчик. До великої перерви партнери за нього "помстилися" - 45:32.

В третьому періоді харків'яни не дали команді Сергія Кірлана розвинути успіх. Хоча розрив в рахунку і доходив часом до 15 пунктів, кінцівка залишилася за гостями - 66:55.

На фінішній прямій команди, незважаючи на втому, накрутили темп, і як наслідок робили багато помилок в кидках та передачах. Лише в заключні хвилини матчу Онуфрієв, Аникиєнко і Тонченко наростили перевагу до підсумкових 81:62.

Раніше повідомлялося, що МБК "Миколаїв" програв у виїзному матчі "Хіміку".