МБК "Миколаїв" програв на домашньому паркеті чемпіону України

На останніх хвилинах поєдинку з "Хіміком" був мінімальний розрив, проте миколаївці не "дожали" до перемоги

МБК "Миколаїв" програв на домашньому пар…

Вчора, 18 листопада, МБК "Миколаїв" зійшовся у поєдинку з "Хіміком" на домашньому паркеті. Перемога була на стороні гостей матча: "корабели" програли з рахунком 68:74. Про це йдеться на сайті Федерації баскетболу України, повідомляє Depo.Миколаїв.

У дебютній чверті господарі якщо і не приголомшили гостей, то створили для них чимало неприємностей. У миколаївців пішли триочкові, якими вони взялися холоднокровно розстрілювати суперника. За чверть у господарів з-за дуги відзначалися Кушніров - тричі, Онуфрієв - двічі, Мусієнко. Перевага "Миколаєва" сягала суттєвих 12 очок. Та гості до кінця чверті за три хвилини скоротили її до трьох очок.

Друга чверть почалася триочковою перестрілкою. На влучання южненця Бдесяти очок за три хвилини до великої перерви. Однак у гостей на останній хвилині розігрався Сидоров. Його сім очок дозволили южненцям знову майже наздогнати суперника.

Поновлення гри южненці почали триочковим Конєва. "Хімік" почав поступово збільшувати перевагу. У господарів зовсім розладналися дії в захисті, перестали проходити триочкові. Здавалося, наступив перелом на користь гостей. Ті перед четвертою десятихвилинкою мали 15 очок переваги.

Однак у середині заключної чверті зусилля Гобатюка та Кушнірова дозволили "Миколаєву" повернути інтригу. За півтори хвилини різниця була всього в чотири очки. Та чинний чемпіон не дозволив позбавити себе перемоги. Матч закінчився з рахунком 68:74 на користь "Хіміка".

"Миколаїв" наступний поєдинок зіграє 20 листопада вдома проти одеської БІПи. Южненці мають 26 листопада зіграти в Луцьку.

Раніше повідомлялося, що МБК "Миколаїв" програв "Черкаським мавпам" три очки.