Майбутнє Миколаєва за індивідуальними котельнями, - мер міста

В майбутньому навчальні заклади будуть самостійно вирішувати, коли їм починати опалювальний сезон

Міський голова Олександр Сєнкевич упевнений -  пуск тепла у Миколаєві показав, що місто не може більше залежати від теплових монополісті. Тому необхідно переходити на свої джерела тепла та свої котельні. Про це він заявив під час п'ятого пленарного засідання дев'ятої сесії, повідомляє Depo.Миколаїв.

На сьогоднішній сесії міської ради депутат від "Оппоблоку" Олег Солтіс запропонував колегам не голосувати за виділення додаткової ділянки землі під твердопаливну котельню для одного із освітніх закладів міста. На його думку, в цьому немає ніякої необхідності, адже на території учбового закладу вже є котельня.

З ним не погодився мер міста, який заявив, якщо в освітніх закладів є можливість перейти на індивідуальне опалення, то це тільки вітається.

Також він наголосив, що цьогорічний старт опалювального сезону показав - місто повинно шукати альтернативні джерела тепла: "В майбутньому - це буде гарна практика. Підприємства, школи і так далі, в рамках можливого переходу на альтернативні види палива, будуть переходити на самостійні котельні. Самостійно вирішувати, коли їм пускати тепло, коли перекривати тепло і якої температури подавати теплоносії", - сказав міський голова.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев