Махінації: у Миколаєві досі не змінили директора обласного палацу культури

Зі старим директором досі не розірвали контракт, а новий не може дочекатись свого призначення

Ще 6 вересня було оголошено результати конкурсу, відповідно до якого директором Миколаївського обласного палацу культури обрали Юрія Любарова. Дана новина викликала неоднозначну реакцію громади і колективу обласного палацу. Працівники стали дибки проти нового директора, хоча той вже підняв дитяче містечко "Казка", повідомляє Depo.Миколаїв.

Незважаючи на те, що з дня оголошення результатів минуло вже три тижні, з Любаровим і досі не підписали контракт. Директор дитячого містечка "Казка" підозрює, що за цим стоять "високі посади", що не бажають бачити його в цій якості: "Три тижні тому відбулося засідання конкурсної комісії з Обласному палацу культури, на якому я був обраний на посаду директора. Але... До цього дня контракт зі мною не підписаний. Більш того, не було навіть опубліковано (в порушення Закону) рішення конкурсної комісії, не було направлено повідомлення про розірвання контракту з попереднім директором (в порушення Закону). Ймовірно в справу включилися "високі" посади і хтось хоче скасувати або нівелювати рішення комісії". 

Любаров вирішив більше не мовчати з приводу цієї ситуації: "Я терпляче 21 день зберігав обітницю мовчання. Відмовлявся коментувати ситуацію в пресі, вірив у краще і закон, чекав нормального мирного розвитку подій. "Ви хочете пісень? Їх є у мене!" Я вже прийняв запрошення на два телевізійних ефіри. Шоу? Буде шоу!".

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев