Мафія іде: депутат міськради закликала ще раз замислитись про будівництво ресторану в центрі міста

Кіселєва зазначила, що по даній ділянці було прийнято порядку 20 рішень сесії

Депутат Миколаївської міскради Олена Кіселєва заявила, що необхідно ще раз розглянути питання щодо будівництва ресторану "Мафія" в центрі міста. На її думку, там намагаються "впихнути невпихуєме". Про це вона заявила в ході п'ятого пленарного засідання дев'ятої сесії міськради.

Так, Кіселєва запропонувала обговорити результати вчорашніх громадських слухань по цьому питанню, а також створити робочу групу для розгляду наслідків прийняття рішення по землевідводу та прийняття містобудівних умов та обмежень: "Я би хотіла отримати інформацію по проведених слуханням. При розгляді питань у мене виникла не те що багато питань, а дуже багато питань. Я хочу звернути увагу депутаті на те, що по даній ділянці було прийнято порядку 20 рішень сесії. Таким чином, на сьогоднішній день, після цих псевдоманіпуляцій нам намагаються впихнути невпихуєме. Тому я хочу, щоб ми розуміли – мафія іде традиційними методами, трішки законно, трішки незаконно», - сказала депутат.

Вона також зазначила, що будівництво "Мафії" в центрі - це можливо нова традиція в місті. За словами депутата, забудовник  -  це  і є "мафії, яка прикривається робочими місцями".

Нагадаємо, що 30 жовтня у Миколаєві відбулися перші загальноміські слухання. Стосувалися вони забудови в історичному центрі міста, за колишнім трамвайним депо, ресторану "Мафія". Проте висловити свою думку з приводу скандальної будівлі прийшли всього-навсього близько 200 городян.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев