Лідер миколаївської "Самопомочі" розповів за скільки мер купує прихильність депутатів

Голова фракції у міськраді Сергій Ісаков нарікає, що "Самопоміч" від свого мера недоотримує фінансування

Те, що між мером Миколаєва Олександром Сєнкевичем та головою фракції "Самопоміч" у міськраді Сергієм Ісаковим давно "пробігла кішка" ні для кого не секрет. Ісаков тричі програвав вибори мера з другим результатом, в той час як молодий айтішнік всівся в омріяне крісло з другої спроби, а йому Андрій Садовий виділив всього-на-всього посаду голови фракції, повідомляє Depo.Миколаїв.

За час роботи нової ради Ісаков не раз публічно соромив та демонстрував свою неповагу Сєнкевичу. Чергову порцію невдоволення голова фракції "Самопоміч" висловив після публікації координатора офісу розвитку Миколаївської області Олександра Нойнеця фінансового розподілу між фракціями. Фракції Ісакова дісталось найменше - мильйон на десятьох. 

Про ціну "широких посмішок і добрих побажань" мерові Ісаков написав на своїй сторінці у Фейсбуці: "Ціна голосування "в мера" членів "найбезкорисливішої" фракції в міській раді - мільйони гривень, виділені на округи шанованих депутатів БПП. Тільки на капітальний ремонт доріг приватного сектора депутати, "підтримуючи дурня" (вибачте, так в першоджерелі у Нойнеця), отримали ні багато не мало - 24 мільйони гривень на п'ять виборчих округів. На округ Володимира Криленка виділено 7 млн грн(абсолютний рекорд цього сезону!); на округ Олени Кисельової - 6,2; Євгена Римаря - 5,5 млн; голові Березанської районної адміністрації Сергію Танасову перепало 3,2 млн (на окрузі Сергія два депутата), а Ігорю Концевому всього 2. В середньому до "широкої посмішки" мера додавалося по 2,7 мільйона кожному депутату фракції". 

Меньшими суммами мер заохочує депутатів від "Опозиційного блоку": "Може, результат БПП меркне на фоні досягнень інших фракцій? Подивимося. Сумарно депутатам ОБ (Опозиційного блоку, - Ред) на 13 округів перепало 30 мільйонів. В результаті нескладних арифметичних дій виходить, що на кожного депутат доводиться 1,2 мільйона. У два рази менше, ніж у депутатів, ощасливлених посмішкою мера, з фракції БПП. Але ж це тільки одна стаття витрат бюджету. Є ще ремонти шкіл і дитячих садків, дахів, внутрішньодворових проїздів, тротуарів, а так само багато інших можливостей, якими зовсім не обділені депутати ОБ".

Депутати від "Нашого Краю" далі в рейтингу: "У НК ("Нашого краю", - Ред) результат ще скромніше. Фінансування виділено на 6 округів. В середньому на одного депутата припадає один мільйон бюджетних гривень". 

Ісаков нарікає, що "Самопоміч" від свого мера не отримує і того: "З фракцією СП ("Самопоміч", - Ред)все передбачувано, ні широких посмішок, ні добрих побажань. Досить того, що цілий мільйон виділено на округ, на якому депутат фракції виконує свої повноваження спільно з колегою з ОБ. Швидше за все, гроші виділялися зовсім не під депутата СП. Ділити мільйон на десять сенсу немає. Результат ділення загубиться між букв. Резюме. Завдяки зауваженням пана Нойнеця, надалі доведеться уважно стежити за тим, щоб при розподілі бюджетного пирога фракція БПП отримала належні їй 9/54. І це буде справедливо!".

Лідер миколаївської "Самопомочі" розповів за скільки мер купує прихильність депутатів - фото 1

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев