Кривоозерського поліцейського Причипойду підозрюють у крадіжці зброї

Правоохоронці з'ясували, що з відділення поліції зникла певна кількість мисливської вогнепальної зброї

З Кривоозерського відділення поліції зникла певна кількість зброї. У викрадені підозрюють екс-сержанта Кривоозерської поліції Олександра Причипойду. Про це під час брифінгу розповів заступник прокурора Миколаївської області Степан Божило, повідомляє Depo.Миколаїв. 

За словами Божила, в період роботи на посаді поліцейського Причипойда був матеріально-відповідальною особою за збереження зброї. Однак під час інвентаризаційної перевірки виявили нестачу певної кількості зброї: "В ході слідства нами були здобуті дані про те, що на момент перебування на даній посаді була втрачена деяка вогнепальна зброя, яка знаходилася на матеріальному зберіганні в Кривоозерському відділені поліції. На даний момент проводиться перевірка і її результатами діям Причепойди буде надано кримінальну оцінку", - розповів заступник прокурора. Про кількість зниклого озброєння Божило сказати не може, проте зазначив, що мова йде про мисливську вогнепальну зброю.

Раніше повідомлялося, що слідство з'ясувало "жорстокі" подробиці вбивства жителя Кривого Озера. Правоохоронці встановили, що підозрюваний Ляхвацький наступав на горло потерпілому Цукерману.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #полиция