Кривоозерська селищна рада віддала «за мізер» землю в оренду підприємству

Через заниження вартості земельної ділянки селищна рада втрачає більше 100 тисяч гривень щороку

Первомайською місцевою прокуратурою встановлено порушення вимог законодавства у використанні земель комунальної власності на території Кривоозерського району. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прокуратурі.

Встановлено, що рішенням Кривоозерської селищної ради ще у 2006 році товариству з обмеженою відповідальністю на підставі договору оренди передано у користування строком на 49 років земельну ділянку площею майже 6 га.

Однак з'ясувалось, що визначений у договорі розмір орендної плати не відповідає вимогам Податкового кодексу України та тривалий час не змінювався, що призвело до недотримання місцевим бюджетом близько 120 тис грн щороку.

Реагуючи на порушення, місцева прокуратура звернулась з позовом до господарського суду з метою внесення змін до договору оренди в частині встановлення розміру орендної плати на передбаченому законодавством рівні не менше 3% від нормативно-грошової оцінки, а саме збільшити орендну плату за землю на рік з 10 тис. грн. до 132 тис. грн. Судовий розгляд справи триває.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев