Критикана мера Миколаєва вигнали з посади очільника фракції "Самопоміч"

Сергій Ісаков більше не очолює фракцію Садового у міськраді

У п'ятницю, 23 вересня, відбулося засідання фракції "Самопоміч" в Миколаївській міській раді, на якому депутати поміняли собі голову, знявши з посади Сергія Ісакова та обравши Федора Панченко, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.НЕТ". 

Так, в ході обговорення ситуації, яка склалася у фракції було прийнято рішення, що Сергій Ісаков не може бути головою фракції, оскільки, на думку частини депутатів, він відстоює інтереси опонентів "Самопомочі" в Миколаївського міськраді.

Під час голосування два депутата відмовилися підтримувати відсторонення Ісакова. На думку Тетяни Суслової і Ростилава Филевского очолювати фракцію повинен саме Ісаков.

Після того, як більшістю голосів все-таки було прийнято рішення відкликати Ісакова з посади голови фракції, депутати проголосували за те, щоб новим головою призначити Федора Панченко.

За словами джерела, самого Ісакова на засіданні не було.

Нагадаємо, в травні лідер "Самопомочі" Андрій Садовий анонсував, що вже восени цього року, коли у партій з'явиться право на відкликання своїх депутатів в місцевих радах, партія однозначно відкличе кількох депутатів з Миколаївської міської ради, так як вони "більше люблять гроші, ніж роботу на людей".

Уже тоді Сергій Ісаков заявляв, що головна проблема Сенкевича - це невміння визначати пріоритети і делегувати повноваження і що "у депутатів накопичуються образи". Сам же Сенкевич в липні заявляв, що у нього немає конфлікту з однопартійцями по "Самопомочі".

Також раніше Ісаков назвав своєю помилкою те, що підтримував Сенкевича на виборах міського голови Миколаєва.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев