Кращих педагогів Миколаєва нагородили премією мера

Євген Шевченко і Ганна Деркач вручили кращим педагогам міста премії Миколаївського міського голови

Сьогодні, 28 вересня, напередодні Дня працівників освіти, у мерії вшановували кращих педагогів Миколаєва. Заступник мера Євген Шевченко і начальник управління освіти Ганна Деркач вручили вчителям премії Миколаївського міського голови, про це  Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

"Шановні вчителі, педагоги! Я з великим задоволенням хотів би привітати вас з професійним святом, побажати міцного здоров'я, терпіння і усього найкращого! Ви працюєте у непростий час, але ми добре бачимо плоди вашої праці і дуже пишаємося вами!"- сказав Євген Шевченко, зазначивши, що у цьому році кількість вчителів, яким присудили премію Миколаївського міського голови, зросла майже у три рази.

З професійним святом педагогів привітала й Ганна Деркач, яка наголосила на важливій ролі освітян. "Бути вчителем, наставником і вихователем - це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, це щоденна, завзята, невтомна праця, який збагачує світ знаннями, досвідом, мудрістю. Професія вчителя - унікальна!2- відзначила Ганна Деркач.

Після цього Євген Шевченко і Ганна Деркач вручили кращим педагогам міста премії Миколаївського міського голови.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев