Кращі з кращих: як миколаївські десантники боронять Україну на "передку"

Миколаївський волонтер розповів як Південний напрямок закривають собою кілька бригад і один спецпідрозділ з Миколаєва

За словами миколаївського волонтера Ігоря Пилипчука, під час останньої поїздки в АТО його вразило, що практично весь Південний напрямок закривають собою кілька бригад і один спецпідрозділ з Миколаєва. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук, передає Depo.Миколаїв.

Кращі з кращих: як миколаївські десантники боронять Україну на "передку" - фото 1

"Десантура, спецушники та морпіхи тримають цілу величезну ділянку фронту, по якій москалі б"ють, як оскаженілі, і нічого не можуть там зробити. Взагалі нічого. Лише щодня несуть втрати", - пише волонтер.

Кращі з кращих: як миколаївські десантники боронять Україну на "передку" - фото 2

Пилипчук повідомляє, що в день ВДВ, 2 серпня, миколаївських хлопців намагалися атакувати під Широкино бійці зі зведеного підрозділу Псковської десантної дивізії. Бій був важким, але тривав спалахами: "Миколаївські десантники під"їхала тоді до нас на околицю села і просто розповіли про першу половину дня. Як вони вже поклали і в обороні, і в прямих боєзіткненнях кілька десятків кацапні. Говорили про це невимушено, як нормальні солдати, які пишаються тим, що захищають Батьківщину і вбивають ворога. Поводились не просто спокійно, навіть сміялись. І це добре. Ми їх кількох тоді вихопили з бою. Там дуже гупало і стрілкотіло постійно, поки ми говорили з хлопцями. Ми їх швидко відпустили, давши все їм необхідне. Обнялись і поїхали".

Кращі з кращих: як миколаївські десантники боронять Україну на "передку" - фото 3

Волонтер зазначив, що миколаївські морпіхи і елітний спецназ є кращими з бойової підготовки, а ступінь їх відповідальності дуже широка: "У мене мабуть склалося хибне враження, що всю Південну ділянку фронту обороняють тільки бійці з Миколаєва та Миколаївської обл. Я розумію, що в цих ударних, ударно-штурмових та диверсійно-розвідувальних підрозділах служать не лише хлопці з Миколаївщини. Але добра половина військової еліти зосереджена саме там. І вони воюють".

Кращі з кращих: як миколаївські десантники боронять Україну на "передку" - фото 4

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев