Концентрація кишкової палички на Намиві та Яхт-клубі перевищує норми в 48 разів

Через існування загрози для здоров’я відпочиваючих міською адміністрацією введено заборону на купання в річці Південний Буг

Нещодавно Держсанепідслужба заборонила купатись на пляжах Миколаєва та Первомайська. У межах здійснення моніторингу досліджено 18 проб води, з них 6 морської. Відхилення від стандарту виявлено у 7 пробах річкової води, передає Depo.Миколаїв.

За інформацією ДУ “Миколаївський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України”, в липні 2016 року проведені лабораторні дослідження проб води, відібраних з пляжів “Стрілка” та “Чайка”, рекреаційних зон “Намив” та “Яхт-клуб”, за мікробіологічними показниками. Патогенних мікроорганізмів не виявлено, але показники індексу ЛКП (лактозопозитивних кишкових палочок) перевищував нормативні показники для пляжу “Стрілка” - до 26 разів, для пляжу “Чайка” - до 4,8 рази, у районі зон відпочинку “Намив” - до 42 разів і “Яхт-клуб” - до 48 разів.

Тому через існування загрози для здоров’я відпочиваючих міською адміністрацією введено заборону на купання в річці Південний Буг до покращання рівня епідемічної безпеки.

Інформацію про зняття заборони буде надано додатково.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев