Комусь зателефонувати, комусь крикнути: Сєнкевич розповів, як працює "система" в Миколаєві

Мер назвав головною проблемою в управлінні міста несистемність та в черговий раз нагадав, що швидких змін не буде

Олександр Сєнкевич заявив про відсутність системності в управлінні містом. В ефірі телеканалу "Миколаїв" мер міста зазначив, що коли висував свою кандидатуру на посаду міського голови, думав не про те, щоб заробити гроші, а про те, як змінити життя в Миколаєві на краще. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Сєнкевич зазначає, що швидкі зміни, які всі хочуть побачити, неможливі. Оскільки після розпаду СРСР протягом 25 років все руйнувалося, зокрема будинки, дахи, дороги, не систематизувалося і за півроку це неможливо швидко змінити.

"Наші прекрасні проспекти, вулиці перетворилися на ринковий безлад. Про такий масштаб несистемності в управлінні містом я не підозрював. У нас немає схем розміщення рекламних конструкцій, будок, немає архівів, що містять інформацію про видані дозволи. Видавалося все, що можна за принципом "прийшов і вирішив". Зараз такого немає і не буде. Прийшла новий архітектор, яка теж жахнулася масштабам трагедії. Її завдання - налагодити роботу управління архітектури та містобудування", - сказав мер.

Мер порушив і питання зонування території міста, зазначивши, що городяни, які хочуть продати свої будинки, ділянки, не можуть цього зробити. Зонування немає. Тільки зараз почалася активна робота в цьому напрямі. Затвердження плану зонування заплановано на вересень поточного року.

"Всі процеси управління містом здійснюються в ручному режимі. Потрібно комусь зателефонувати, на кого-то крикнути, щоб система відпрацювала прості речі. Несистемність - основна проблема в управлінні містом", - підсумував Сєнкевич.

Нагадаємо, що план зонування Миколаєва очікують отримати за декілька місяців.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #мэр